Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy w centrum Dąbie - Oferty sprzedaży i najmu

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

600 000 zł1 670 m² 359,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 114 m²

Do sprzedania dom o pow. 370 m2 z garażami o pow. 1100 m2 w Dąbiu 1,5 km od A2 18 km do Koła, jadąc samochodem 1,3 h do Poznania,1,5 h do Warszawy, 50 min do Łodzi 50 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł660 m² 3 028,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

>Nowa cena! 1 999 000 zł < obniżka o 381 000 zł! english below -zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem tej wyjątkowej nieruchomości- ta unikalna nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 670 m² 419,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Do sprzedania dom o pow. 370 m2 z garażami o pow. 1100 m2 w Dąbiu w odległości 1,5 km od zjazdu na A2, 1,5 h jadąc samochodem do Warszawy, 50 min do Łodzi 50 km. Same.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł400 m² 419,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania dom w centrum Dąbia 1,5 km od A2 blisko Koła. Idealne miejsce na cele mieszkaniowe, biurowe a na parterze można wynająć pod Żabkę lub pod żłobek, którego nie ma jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł188 m² 1 058,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż połowa kamienicy dwa mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym | ul. Asnyka, dąbie (woj. wielkopolskie, pow. kolski). Kamienica ma dwa lokale mieszkalne położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł400 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 114 m²

Do sprzedania dom o pow. 370 m2 z garażami o pow. 1300 m2 w Dąbiu w odległości 1,5 km od zjazdu na A2, 1,3 godz. jadąc samochodem do Poznania, 50 min do Łodzi 50 km. Same.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dąbie,podkarpackie

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Biuro property Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wraz z budynkiem gospodarczym położony w miejscowości Dąbie gm. Radomyśl Wielki. Nieruchomość składa się z dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolska

Dąbie,wielkopolskie

199 000 zł180 m² 1 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wielorodzinny lub pod najem o pow. 180m2, w mieście Dąbie nad Nerem powiat kolski. Usytuowany przy asfaltowej drodze, blisko rynku na 10-ar ogrodzonej działce. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbie

Dąbie,dolnośląskie

2 380 000 zł1 000 m² 2 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

English below Dla klientów z wizją wyjątkowa posiadłość z ogromnym potencjałem! Ta unikalna nieruchomość położona w miejscowości Dąbie to idealny wybór dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolska

Dąbie,wielkopolskie

199 000 zł180 m² 1 106 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbie,lubuskie

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 130 m²

Rezerwacja Przedmiotem oferty jest ok 100m2 dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w centrum Dąbia. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, ganku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pocztowa

Dąbie,śląskie

5 900 zł220 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Nowoczesny dom w sielskiej okolicy, w bardzo dobrej lokalizacji aglomeracji śląska, przeznaczony dla osób ceniących sobie spokój, wolność od wszechobecnych śródmiejskich korków.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij